Peníze

Podnikatelské úvěry aneb peníze v podnikání na cokoliv

Podnikatelé, firmy, živnostníci, ti všichni nemají na růžích ustálo. Zejména ne v případě, že řeší finance. Je pravda, že některým oblastem podnikání se daří a firmy vzkvétají, ale jsou i takové, které řeší nesrovnalosti v účtech a ztráty.

Potřebujete vložit finance do podnikání? Hledáte úvěr s mírnými podmínkami, který vás zbytečně nebude zatěžovat? Nechcete chodit do banky a dokládat tisíce dokumentů? Nebo víte, že máte záznam a že vám v bance nepůjčí? Už jste slyšeli pojem nebankovní hypotéka, ale nevíte, co to znamená? To je ta, kterou neposkytují banky, ale soukromé společnosti. Podmínky mívají však obdobné nebo skoro stejné. Jsou však daleko mírnější na hodnocení svých potenciálních klientů. A co hypotéka bez doložení příjmů? Nemusíte při ní vůbec řešit příjem?

Možná se stále ještě nevyznáte mezi všemi těmi názvy. Co je hypotéka bez registru a co hypotéka bez doložení příjmu?

O jaké úvěry se vlastně jedná? Hned si vše vysvětlíme.

kalkulačka

Hypotéka bez registru je podnikatelský úvěr, u kterého se opravdu tolerují záznamy v registrech dlužníků, odtud nese svůj název.

Je to stejné v případě hypotéky bez doložení příjmů? Ano, systém je stejný, nemusíte složitě dokládat své příjmy, je však nezbytné, abyste prokázali, že máte nebo budete mít peníze na splácení. Ovšem můžete mít například nízké daňové přiznání na konci roku.

peníz

Podrobnější podmínky úvěru

Ručí se nemovitostí, kterou dáte takzvaně do zástavy. Může se jednat o jakoukoliv nemovitost. Z její hodnoty vám bude vyplaceno například 50 – 70% její hodnoty. Doba splatnosti může být nastavená od 1 roku až po 30 let. Splátky se dají nastavit tak, aby vám vyhovovalo splácení. Nízká úroková sazba je samozřejmostí, obdobná jako v bance, takže výrazně tratit rozhodně nebudete.

Vše je navíc vyřízené během jednoho dne, pokud máte pár potřebných podkladů u sebe a fotografie nemovitosti. Peníze můžete mít na účtu do 24 hodin.

You may also like...