Peníze

Rozhodnutí, které se vyplatí teprve v budoucnu

Potřeba většího množství finančních prostředků nemusí být podmíněna jen nějakou životní krizí anebo špatným rozhodnutím ve špatnou chvíli. Naopak – rozhodnutí vzít si úvěr může být na základě dobrého a pro budoucnost prospěšného uvážení.

karty

 • Každý, kdo se zajímá o svět finančnictví tak ví, že nemovitosti v České republice neustále stoupají v ceně.
 • Podle odhadů se tento trend nezastaví ještě po několik dalších let.
 • Pokud tedy plánujete zakoupit byt nebo dům třeba pro vaše potomky, pak už byste neměli váhat.

Je rozhodně rozumnější dát o něco více hned a mít vše jisté než za pár let řešit stejnou situaci stejným způsobem, ale s ještě většími výdaji.Problém někdy bývá v tom, že banka příliš přísně posuzuje bonitu svých klientů. Což znamená, že překážkou bývá nejen nízký příjem žadatele, ale také záznamy v registrech dlužníků. A to i přesto, že dluhy byly dávno vyrovnány a už se jedná skutečně jen o záznamy bez obsahu. Možnost vyřešit tuto situaci nabízí nebankovní poskytovatelé. Zde je podmínkou pouze vlastnictví nemovitosti. Podle lokality a vaší bonity můžete získat až sedmdesát procent z odhadní ceny.

Žádný žadatel není předem odmítnut

Jak vidíte, tak se se zamítnutím žadatele vůbec nepočítá. Proto zkuste požádat o pomoc právě zde. Během několika málo hodin budete přesně vědět, jaké jsou vaše možnosti.

 • Možnosti, které přináší nebankovní hypotéka, jsou následující:
  1. doba splatnosti až třicet let
  2. nízké měsíční splátky
  3. snadné získání i při nízké bonitě
  4. jednoduché jednání i vyřízení
  5. žádné poplatky předem a ani žádné dodatečné
  6. neexistují zde žádné sankce při předčasném splacení.

prasátko
Hypotéka od nebankovního poskytovatele je bezúčelová. Tudíž nikoho nebude zajímat, nač chcete tyto finanční prostředky využít. Nízký ani vyšší věk nemusí být překážkou v získání spotřebitelského úvěru.

You may also like...