Zboží

Reklamní a propagační materiály ve formě oblečení

Každý miluje dárky, a pokud jste firma nebo podnikatel, tak můžete uspokojit tisíce dušiček a využít reklamní předměty právě jako dárky! Každému udělají obrovskou radost a zároveň jsou praktické a zviditelní vaši firmu. Nejlepší je volit oblečení!

Chcete se něčím zviditelnit? Zároveň dát nějaký dárek obchodním partnerům nebo klientům? Chcete pořídit do firmy stejnokroj nebo věnovat zaměstnancům něco na památku, k výročí firmy nebo na vánoce? Využijte k těmto účelům reklamní potisk mikiny www.promodarky.cz/kategorie./reklamni-textil/mikiny/

žena se usmívá, sedí na zemi v mikině a bundě

Oblečení je pokaždé velice žádoucím předmětem. Nejedná se o obyčejnou malou propisku, takže si tento dárek užije opravdu každý z nás. Darovat ho můžete jak zaměstnancům, tak klientům nebo obchodním partnerům. Měkoučké a příjemné materiály se hodí jak pro muže, tak i pro ženy nebo dokonce i pro děti. K dispozici jsou samozřejmě různé barvy i potisky.

Vybírat si můžete mikiny s kapucí nebo bez kapuce. Zajímavostí jsou střihy s límečkem.

A jak to udělat s potiskem? Záleží na vaší fantazii. Na oblečení můžete využít jakékoliv barvy. Můžete také zvolit logo firmy nebo nápis či dokonce text. Vždy podle vašeho přání. Logo firmy může být přes celou plochu na přední ploše nebo na zádech. Tímto rozhodně upoutáte pozornost a to pokaždé, když kdokoliv mikinu oblékne. Všichni hned uvidí a to už z dálky, ke komu patří a tímto způsobem vám budou dělat reklamu a propagovat vaší firmu, ať už zvolíte logo firmy nebo například jenom název.

muž v mikině s logem

Další z možností je zvolit decentní nápis nebo logo a udělat ho pouze maličkatým doplňkem někde na straně, u spodního boku nebo na zádech. Logo menší velikosti tolik nekřičí, a tak je vhodným skromnějším doplňkem. Jak moc tedy bude potisk viditelný, je jenom na vás.

Mikiny se dají pořídit i čisté zcela bez potisku. Oblečení je jako propagační materiál velice vkusné a dokonce i moderní nehledě na to, že ho prostě využije každý z nás.

You may also like...