Business

Je možné stáhnout YouTube video?


Asi není třeba říkat, že internet nám poskytuje spoustu možností. Ty se s postupujícím časem zvyšují a zlepšují. Je tedy jasné, že na své si zde přijde prakticky každý. A jednou z oblíbených činností mnoha lidí je mimo jiné také sledování nejrůznějších videí.

Pravdou je, že jich zde najdeme skutečně velkou spoustu, a to na jakékoliv téma které nás jen napadne. Jedním z nejnavštěvovanějších serverů, na kterém je najdeme, je YouTube. Není tedy divu, že si zde svůj oblíbený kousek najde skutečně každý.

video5

Pokud se však na dané video díváte často, pak víte, že je zde vždy riziko, že bude smazáno, ať už svým autorem či serverem samotným. Avšak ať už je důvod jakýkoliv, pro nás to znamená především to, že se na něj již nepodíváme.

Proto mnoho lidí napadlo, zda by jej nebylo možné uchovat – stáhnout do počítače. Není pochyb o tom, že by to mělo i další výhody – například bychom si jej mohli pustit kdykoliv, aniž bychom museli být připojeni k internetu.

Otázkou samozřejmě je, zda je vůbec možné stáhnout YouTube video. Jistě, lidé jsou velmi vynalézaví, takže na síti najdeme velkou spoustu programů, které jsou k tomuto účelu určeny. Většina z nich je navíc zadarmo. Fungují ale?

video7

Problém je, že YouTube poměrně často mění své algoritmy tak, aby dosavadní stahovací programy již nefungovaly. Je to jen pochopitelné, koneckonců peníze získávají tím, že lidé jejich webovou stránku navštěvují. Pokud však budou dané video mít stažené, nebudou mít k návštěvě důvod.

Co se legální stránky týče, pak zde se nemusíme příliš obávat. Zákon nám umožňuje, abychom si video stáhli pro svou potřebu. Pokud jej tedy nebudeme veřejně promítat a dokonce za to vybírat peníze, případně jej na internetu zveřejňovat jako své dílo, pak se do konfliktu se zákonem nedostaneme.

Jednoduše řečeno, stažení oblíbených videí se rozhodně vyplatí. Proto si najděte vhodný program a směle do toho. Věřte, že nebudete litovat.

You may also like...