Zboží

Vysokotlaké čističe

V obchodě nebo na internetu tyto stroje koupíte již za nízkou cenu s poměrně velkým výkonem. Prvním technickým parametrem je tlak. Ten zajistí dostatečnou sílu pro smytí nečistot. S tím i přímo souvisí průtok vody neboli kolik litrů vody za hodinu trubicí proteče. Každý čistič má i maximální povolenou teploty vody. Ta se pohybuje okolo 40 stupňů, takže se nemusíte bát, že byste ji překročily. Určitě je několik cenových tříd, podle kterých se zlepšují i celkově parametry přístroje. Ovšem pro běžné užívání doma postačí i ty levnější, takže nemusíte do koupi investovat moc peněz. I obsluha je jednoduchá, stačí jen připojení k vodě a elektrické síti.
umývání auta
Riwall REPW 120 SET
Je určena pro výše zmíněné činnosti, tedy mytí auta, kol od bláta a další zašpiněné věci. Při tomto ušetří nejen spoustu času, ale i práce. Díky otočné koncovce můžete proud vody nastavit podle svého. Jako většina těchto moderních strojů má funkci auto stop, který podle potřeby sám zapíná motor a tím šetří energie. Lze k ní připojit i hodně příslušenství, což zajistí široké využití. Vzhledově má pěkné prolisy a kombinaci černé a žluté barvy, takže rozhodně zaujme a nemá se za co stydět. Má i dobrou skladovatelnost a kolečka pro pohodlné přesuny, nebo ji vezmete prostě do ruky, protože váží jen 6,3 kg. Pokud máte třeba zaschlé nečistoty, které prostě nejdou ručně očistit, tak s vysokotlakým proudem vody to půjde jedna báseň.
mytí pneumatik
Lavor Ninja Extra 145
Oproti první vysokotlaké čističce je o něco dražší, ale má větší tlak vody a další výhody. Vyrábí ji italský výrobce LAVOR uvedený již v názvu přístroje. Ten působí v tomto oboru 30 let, což mu přineslo mnoho zkušeností pro vylepšování dalších výrobků Pro hobby používání je to ideální pomocník. Poradí si se špínou na fasádách i dlažbě. Nevadí mu malá ani velké plochy. Má šest metrů dlouhou tlakovou hadici, kterou prochází tlak 145 barů. Za hodinu v ní proteče až 420 litrů vody. Zákazníci si chválí také slušnou cenu za kvalitu výrobku.

You may also like...