Dům a byt

Kuchyňské linky na míru

Byli jste se podívat v obchodech s nábytkem, líbila se Vám nějaká kuchyň, ale pak jste zjistili, že se Vám do prostorů doma nevejde či dokonce zůstává nevzhledné místo u zdi? Nenechte se zlákat nízkou cenou celé kuchyně, nepodřizujte své představy tomu, co je zrovna na trhu a dostupné. Prosaďte si svou, i kdybyste měli chvilku počkat.
kuchyňská linka
Zásadou je, že nesmíte litovat toho, co si domů koupíte. U kuchyní to platí dvojnásob, jelikož je to stěžejní místo domácnosti. Musí vypadat hezky a nesmíte přemýšlet nad tím, co do té mezery dát, jak ji vyplnit. Nesmíte uvažovat nad tím, kam dát své kuchyňské pomůcky a kam schovat ne tak často používané spotřebiče. Vše musí být dle toho, jak si sami naplánujete.
Moderní kuchyň
Poptejte se u truhlářů v okolí či klidně i těch vzdálených. Uvidíte, že Vám vyjdou vstříc, pokud se jim skutečně chce. Lze najít i takové, kteří zpracovávají nábytek přímo na míru do prostorů, které určíte. Udělají Vám vizualizaci a po jejím schválení začnou s výrobou. Jedinou nevýhodou je, že si na takovou kuchyň počkáte a že zaplatíte víc, mnohdy mnohem víc, než v obyčejném obchodě se standardizovaným nábytkem.
Věřte, že to čekání i investované peníze se vyplatí. Kuchyňská linka není zrovna něco, co byste měnili každý rok. Dobře vyrobená kuchyň Vám vydrží klidně i celý život, pokud se nerozhodnete pro její obměnu.
Rustikální kuchyň
Pamatujete ty staré kuchyně našich babiček? Ty přežily celé generace, proč by tomu nemohlo tak být i nyní? Může, jen musíte vědět, kde po nich pátrat. Pak si můžete určit, že jednu skříňku budete mít například rovných 55,6 centimetrů. A onen truhlář Vám ji tak opravdu vyrobí. Nikdy neřekne, že to nejde. Pokud to řekne, důvodem budou buď rozměry spotřebičů, vývodů vody a elektřiny, či jeho lenost dělat linku na zakázku.
Tak se nerozmýšlejte, zda by Vám linka z obchodu nestačila. Zda byste ji nemohli nějak přizpůsobit. Nechte si vyrobit kuchyň na míru.

You may also like...