Zboží

Tažné zařízení na auto Chevrolet (nejen) pro rekreační účely

Nezbytný pomocník na chalupě

Jistě znáte legendární rodinný seriál ze 70. let minulého století s názvem „Chalupáři“. Zaměřil se na životní styl lidí, žijících na venkově, i těch, co o víkendech putují z městských bytů na své rekreační nemovitosti, aby ze sebe setřásli nánosy stresu, nahromaděné v průběhu pracovního týdne.

vozík na tažné zařízení

Doba se mění a spolu s ní i některé zvyklosti, ovšem chalupaření je stále v naší zemi hluboce zakořeněné. Potřebujeme k tomu mimo jiné i pojízdné vozidlo, s jehož pomocí zajistíme potřebnou logistiku. Na chalupu je potřeba občas přivézt motorovou sekačku na trávu, sazenice stromků, písek, cihly či tvárnice nebo kameny, nábytek, novou chladničku a koberec. A stačí k tomu docela málo – mít na autě onu známou „kouli“, za kterou zapřáhneme nákladní přívěs. Přívěsy lze na víkend pronajmout, takže je nemusíte ani vlastnit a někde v průběhu týdne garážovat, tažné zařízení je tedy jediná podmínka k úspěchu celé akce.

Chevrolet Corvette

Tažné zařízení na auto Chevrolet lze montovat dodatečně, může jít o kouli odnímatelnou nebo pevnou, odborně prováděná montáž vám zaručí prvek homologovaný a schválený pro zápis do technického průkazu. Vás by pak mělo také zajímat, jak si počínat při jízdě s přívěsem, a jaké zásady je vhodné dodržovat. Jízdu s přívěsem (hlavně couvání a parkování) lze nacvičit na odlehlém místě mimo běžné komunikace, anebo si můžete zaplatit kurzy v autoškole pod vedením zkušených řidičů.

Na kouli namontujete i nosič jízdních kol

Chataři a chalupáři možná ocení i možnost vozit na chatu kola nebo elektrokola, rekreační oblasti bývají atraktivní právě na projížďky na kolech a je-li to i váš případ, můžete kouli za autem využít i tímto způsobem. Kola umístěná vzadu, nízko nad vozovkou, vám nespadnou na střechu auta, při jízdě na ně vidíte ve zpětném zrcátku a snadno je z nosiče sundáte.

You may also like...