Business

3D tisk Praha

V dnešní moderní době plné techniky už nemusíme doslova nic dělat ručně. Doba i ji její vynálezy jsou natolik pokročilé, že zastanou veškerou práci do detailu naprogramované a promyšlené stroje, které nám ušetří čas i energii. Jedním z velice nadčasových technologií je 3D tiskárna, která vyrobí nespočetné množství předmětů, jejichž výroba by zabrala mnoho času, financí i energie.

3D tiskárna

3D tiskárna dokáže vytisknout téměř vše, na co si vzpomenete, přes dětské hračky, rámečky až po strojírenské, či automobilní průmyslové výrobky. V dnešní době je 3D tisk považován za téměř nezbytný ve všech výrobních odvětvích. A jeho největší výhoda? Především ušetřený čas a finance, jelikož díky 3D tiskárnám je možno vyrábět několik výrobků současně, což by v mnoha situacích dříve nebylo možné. A pokud se ptáte, jak na to reaguje naše životní prostředí, tak pracujeme s těmi nejkvalitnějšími plasty, které jsou k našemu životnímu prostředí velice šetrné. Už není potřeba vyrábět v továrnách, ze kterých je do ovzduší vypuštěno nespočetné množství výparů, jelikož z našich tiskáren žádný výpar nehrozí.

3D tiskárna

Při tisku pracujeme s několika různými druhy plastu přes ty nejohebnější až po ty nejtvrdší, dle vámi požadovaného výsledného výrobku. Pro zhotovení 3D tisku 3d-tiskni.cz je potřeba 3D model, který je speciálně navržen v softwaru jemu uzpůsobený. Práce s tímto softwarem ovšem požaduje jisté odborné zkušenosti, a proto nám bude stačit vámi zaslaný technický návrh, či přesný popis vaší představy a my Vám tento 3D model připravíme. Po zhotovení 3D modelu vám na míru spočítáme, jaká bude spotřeba materiálu pro váš produkt a sestavíme tak finální cenu. Cena je ovlivněna několika faktory a to zejména množstvím materiálu, času, barvy materiálu a přednosti tisku. Po vašem odsouhlasené a schválení pak dáme pokyn k tisku a o jeho čase vás informujeme. Pro zhotovení objednávky a pro více informací navštivte naše webové stránky.

You may also like...