Zábava

Okurkovou limonádu začnete vyhledávat

Až se dozvíte, jak je okurková limonáda https://www.nakliceno.cz zdravá a lahodná zároveň, nebudete se ani trošku bránit její konzumaci! A tomu teda věřte!

Začněme, např. tím, co vlastně okurka všechno obsahuje. okurka

To, co nevidíme, jsou látky v okurce obsažené. A že jich není málo, to je jednou jisté. A jaký mají vliv na lidský organismus?

· Vitamín B. Pomáhá tvorbě červených krvinek.
· Vitamín C. Upravuje tvorbu bílých krvinek, je důležitý pro vývoj kostí a zubů.
· Fosfor. S vápníkem se podílí na vývoji kostí, podílí se na přenosu energie.
· Mangan. Opět je to vývoj kostí a nervový systém.
· Vápník. Je významný při tvorbě kostí, nervového systému a pro srdce.
· Draslík. Je důležitý pro správnou funkci svalstva. A svalem je i srdce.

Není tedy jasné, jak je okurka významná pro náš jídelníček?

Ale co všechno se z okurky dá vytvořit, abychom nezůstávali jen u salátů? I když takový okurkový salát je báječně osvěžující jídlo. Jenže Vy se můžete zamilovat i do okurkové limonády. Zvláště teď, když znáte její účinky na lidský organismus. Bez žádných starostí si můžete pořídit domácí okurkovou limonádu a s chutí ji popíjet v létě, nebo v zimě. Vždy osvěží a tělu prospěje!pití

A jedna zpráva je jako bonus pro ty prostorově nepřehlédnutelné!

S okurkou se dá velmi snadno hubnout. Dokonce i s domácí okurkovou limonádou, i když ta je pro chuť mírně přislazená. Ale, jak víme, cukr je také stavební jednotkou organismu. A při dostatečném pohybu si mohou pochutnat i ti, co právě shazují nadbytečné kilogramy. Ti se mají vyhnout zvláště tukům. A ty v okurkové limonádě rozhodně nenajdou!

Naučte i své děti pít něco tak mimořádně lahodného, jako je limonáda z okurek. Možná se budou ošívat a ohrnovat nos. Ale dejte jim nejprve beze slov ochutnat. Teprve potom se jich můžete zeptat, zda vědí, jak zdravé pití právě vypily. Ty budou koukat!

You may also like...