Zboží

Skříně podle vašich snů

Pro nábytek se často vydáváme do obchodních domů, které se tomuto odvětví věnují. Problém ovšem nastává v případě, kdy je v bytě či domě nějaký atypický prostor, se kterým je třeba si poradit. Případně dojde na situaci, kdy máte určitou představu, ale nemůžete ji naplnit právě sériovým nábytkem? Potom se obraťte na nás, nabízíme kvalitní skříně na míru, které jsou vyráběny z těch nejlepších materiálů. Dáváme si záležet nejen na kvalitě a moderním provedení, ale samozřejmě také na každém malém detailu, který dokáže celek rozzářit.

skříň na míru

Společnost STEN se věnuje výrobě skříní již patnáct let, a díky tomu nasbírala mnohaleté zkušenosti, které se projevují na výsledku práce. Vysoká kvalita je na předních příčkách našeho žebříčku, protože jedině tak mohou být klienti spokojeni se svou novou skříní. Součástí této kvality je samozřejmě prvotřídní materiál, ale také odborná montáž, kterou provedou lidé s praxí.

Záleží nám na zákazníkovi a jeho představách, a tak je pro nás každá zakázka jako nová, zakládáme si na individuálním přístupu – to se odrazí na projektování vaší skříně, o všem se společně pobavíme, nasimulujeme ve 3D a doladíme přesně tak, aby výsledek odpovídat vaší představě.

Lidé se při výrobě na míru obávají často ceny. Můžeme vám ale zaručit, že cena bude nízká, a poměr kvalita cena naprosto odpovídající.

nejen na oblečení

Ať už budete chtít skříň do tvaru L nebo by měla zaplnit celou jednu stěnu, měla by být se zrcadlem či moderním sklem s potiskem, vše umíme splnit. Ba dokonce více – umíme zařídit různý design, zajímavé úchytky či osvětlení uvnitř i vně skříně. Můžeme pracovat s vnitřním uspořádáním přesně tak, aby vám vše vyhovovalo, a maximálně jste prostor využili – použijeme tyče na ramínka, police, různé pojízdné systémy, koše na prádlo nebo praktické zásuvky.

Promyslete, co všechno budete potřebovat a začněte s námi realizovat své představy.

You may also like...