Zboží

LED panely se hodí na chodbu, ale i do kuchyně

Srdcem domova je kuchyně, alespoň se to tak vždycky dříve říkávalo. Trávíme zde asi nejvíce času, ačkoliv by se nad tím dalo v dnešní době hodně diskutovat. Někdo totiž daleko více času stráví v ložnici. Pokud ale zůstaneme u naší kuchyně, tak to bude převážně záležitost ryze ženská. A každá žena se zde musí cítit nejen dobře, ale především se jí tu musí dobře pracovat. Což při jednom centrálním svícení půjde dost špatně. Je třeba dostatečně osvítit pracovní desku a různá zákoutí. Neméně důležitou součástí je správné rozvržení nábytku a celkový design. Velkou výhodou jsou různé vestavné skříňky a také není na škodu ostrůvek.

led panely

LED panely byly spíš předností kanceláří nebo zasedacích místností, chodeb a sálů. V dnešní době si ale našly cestu do našich domácností a je pravdou, že do kuchyně se také hodí. Díky širokému výběru na trhu si lze skutečně zakoupit originální kousky, které se dají zabudovat do podhledů, připevnit na stěnu nebo dokonce spustit do určité výšky. Jejich ozdobou a oporou jim budou dobře upevněné řetízky.

světla led

Nemusí být jen druhořadými světly

Světelné panely se dělají v různém provedení, kulaté, obdélníkové nebo čtvercové. Mohou sloužit jako hlavní centrální světlo, ale i jako přídavné, záleží na umístění a rozptylu daného světla. Je více než jasné, že technologie LED je úsporná, tudíž i svícení bude nad míru ke spokojenosti majitelů. Jejich další plus je nenáročnost na prostor. Díky nim se dá vyrovnat povrch nebo je zabudovat do stropu místo stropního kazetového podhledu. Některé typy jsou dokonce ještě blíže moderní technologii a umí světlo stmívat podle potřeby jasu světla. Což je rozhodně velký pokrok. Nejen že si můžeme vybrat tvar a také svítivost nebo snad vzhled, ale zároveň je možnost si vybrat i design, případně barevný rámeček. Další výhodou je, že světlo je ihned po rozsvícení v plné svítivosti a samozřejmě bez blikání.

You may also like...